msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

 Made in GERMANY
 Виробник з традиціями та 130-річним досвідом

Загрузить

Загрузить PDF (каталог)
(4.75 MByte,
Немецкий язык)

Загрузить PDF (каталог)
(36.05 MByte,
Русский язык)

Історія бренду REKTOL розпочалася наприкінці XIX століття. У 1892 році Karl Pohlmann заснував бізнес, на базі якого був побудований завод з виробництва мастильних матеріалів компанії REKTOL GmbH & Co. KG., що підтверджено сертифікатом Торгово-промислової палати Німеччини.

Компанія REKTOL GmbH & Co.KG - це 130-річний сімейний бізнес, в якому з покоління в покоління традиційно передаються великі практичні знання і досвід.

На відміну від багатьох транснаціональних корпорацій, продукція REKTOL протягом століть орієнтувалася виключно на німецький ринок. 

Експорт масел почався порівняно недавно - з 2008 року. Споживачі в Україні, як і в будь-якій країні світу, отримують ту ж продукцію, що й для внутрішнього німецького ринку. Це результат традицій і принципів 4-х поколінь сімейного бізнесу. Вихід на експортні ринки дали імпульс для розширення асортименту масел REKTOL і, таким чином, з'явилися моторні та трансмісійні масла і рідини для більшості європейських, американських, азіатських брендів автомобілів.

rektol video rektol video  rektol video

Протягом всієї історії компанії продукція REKTOL проводиться виключно на власному заводі в г.Корбах (Німеччина), який незважаючи на вік, оснащений найсучаснішою системою контролю якості та високотехнологічної лабораторією. Ніяких альтернативних ліній, виробництва в третіх країнах, економії на якості заради нових ринків збуту, т.к REKTOL - це якість без компромісів, оригінальна німецька продукція. Компанія має в своєму розпорядженні великими історичними виробничими і технічними даними за 130 років її історії, що дозволяє надати правильний продукт для правильного застосування. 

У виробничих процесах використовуються тільки найкращі базові масла і присадки.

Якість продукції REKTOL підтверджено допусками провідних автовиробників.

Протягом 130 років мастильними матеріалами REKTOL успішно обслуговувалися мільйони автомобілів по всьому світу. Продукція REKTOL - це першокласне преміальне якість і найвищий рівень задоволення потреб клієнта. Завдяки встановленню ділових відносин, орієнтованих на довгострокове партнерство, старанній роботі чотирьох поколінь родини Pohlmann і великий прихильності споживачів, компанія REKTOL GmbH & Co.KG сьогодні - один з найнадійніших і давно зарекомендували себе виробників мастильних матеріалів в Німеччині.

Rektol GmbH & Co.KG розробляє і виробляє високопродуктивні мастильні матеріали для автомобільного і промислового сектора, а також масла для ретро і вантажних автомобілів. Асортимент продукції REKTOL - моторні, трансмісійні, гідравлічні, спеціальні масла і мастила для використання в автомобілях, сільськогосподарської техніки, мототехніки і в обладнанні. Екологічно чисті виробничі процеси і відповідальний підхід до захисту навколишнього середовища і використовуваного сировини, - доведені на прикладі здатні біологічно руйнуватися мастила і гідравлічних масел з екологічної етикеткою «Blue Angel».

Гнучкість, якість, близькість до клієнта і постійне розширення асортименту продукції, що випускається відповідно до вимог ринку складають міцну основу довіри REKTOL як постачальника і партнера. Сумлінність на всіх рівнях є частиною корпоративної культури компанії REKTOL, тому компанія бачить себе не тільки постачальником, а й партнером для наших клієнтів.

Компанія REKTOL розділяє пристрасть власників та ентузіастів в області старовинних і класичних автомобілів. Для ретро автомобілів проводиться лінійка масел REKTOL Klassik - все мастильні матеріали відповідно до чинних оригінальними характеристиками минулого часу. Крім того, компанія має в своєму розпорядженні великими історичними виробничими даними за 130 років її історії, що дозволяє надати правильний продукт для правильного застосування.