msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

MSI

MSI - ми надійна компанія з 27-річним досвідом- постачальник фільтрів, моторних масел, експлуатаційних рідин для вантажного та легкового автомобільного транспорту, сільгосптехніки, будівельної і спецтехніки, автобусів і мотоициклів.

З моменту свого заснування в 1993 році, дотримуємося принципів побудови довгострокових, чесних, прозорих партнерських відносин, як з постачальниками-виробниками, так і з покупцями.

Прямі контракти з виробниками продукції в Європі і СНД, які в свою чергу, є постачальниками автокомпонентів на конвеєри автовиробників, забезпечують гарантію сучасних інноваційних стандартів якості продукції, яку ми і поставляємо.

Нашими покупцями є професіонали в бізнесі дистрибуції автозапчастин, ремонту та обслуговування автомобілів і звичайно ж власники автомобілів. Ставши нашим партнером, Ви можете бути впевнені в якості, достовірності та доступності придбаної продукції, професійному сервісі при обслуговуванні Ваших замовлень. Довіра і висока оцінка нашої роботи партнерами по бізнесу- для нас найвищий мотив рухатися вперед і динамічно розвиватися відповідно до сучасних вимог ринку.

 

Ми офіційний дистриб'ютор і імпортер в Україні масел: моторних, трансмісійних, гідравлічних; мастил, технічних рідин, гальмівних рідин; автомобільних фільтрів; рідин для каталізаторів Adblue®; антифризів.

 

Наша команда завжди допоможе з підбором продукції, технічним супроводом, професійними консультаціями.