msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

MSI-НАЙКРАЩИЙ ДИЛЕР ФІЛЬТРІВ тм ЛІВНИ В УКРАЇНІ

Laaz

Компанія MSI в черговий раз підтвердила свої лідируючі позиції на ринку України кращого дилера з продажу фільтрів і фільтруючих елементів тм ЛІВНИ. Історія співпраці нашої компанії з заводом налічує вже понад 20 років, і цей факт підкреслює надійність компанії MSI перед своїми партнерами.

Лівненскій автоагрегатний завод-найбільший виробник фільтрів і фільтруючих елементів очищення масла, повітря і палива в Росії і СНД. Продукція випускається під торговою маркою «ЛІВНИ», яка знайома як фахівцям, так і автолюбителям. Номенклатура продукції, що випускається складає більше 500 найменувань фільтрів і фільтроелементів очищення масла, палива, повітря для легкових автомобілів, автобусів, вантажних автомобілів, екскаваторів, тракторів, компресорів газових станцій, сільськогосподарської техніки, суднових дизелів та іншої техніки. Підприємство сертифіковане за системою менеджменту якості по ДСТУ ISO 9001-2015, ISO 9001: 2015 і IATF 16949 діє до: 2016, ISO / TS 16949: 2009.

 

Детальніше...

Drag Racing Мариуполь

В этом году 29 апреля состоялось открытие автоспортивного сезона в городе Мариуполь на старом аэродроме, Первый этап чемпионата Донецкой Области Drag Racing 2018 гонки на ускорение 402м.

Детальніше...

Масло REKTOL в чемпіонаті України з дрифтингу 2017

 

Для шанувальників дріфту, одного з найбільш видовищних видів автоспорту, сезон великого дріфту закрит- відбулася остання гонка сезону 2017- завершальний етап Чемпіонату України з дрифтингу.

 

3 вересня відбулася фінальна битва національної серії змагань з дрифтингу. 27 кращих пілотів України традиційно зійшлися на трасі автодрому під Києвом і показали майстерність близькою їзди боком. Серед них заявлені і призери минулих етапів, переможці чемпіонату, і амбітні новачки. Гідні захоплення результати показали всхідні зірки українського дріфтингу Віталій Нікіфоров і Макс Міллер. Все зростаючий рівень українського дріфтингу в цей раз відзначили не тільки глядачі, але і судді, які знову ускладнили пілотські завдання.

 

Потужні машини, красива їзда боком, близький парний дрифт, хмари диму і жорстка боротьба - все це забезпечило уболівальникам дозу адреналіну і океан вражень. Минуле захід залишив яскраві і позитивні враження, як у пілотів, так і у вболівальників. Завдяки складним завданням, які судді ставили перед пілотами, боротьба вийшла не тільки жорсткою, але і неймовірно красивою - учасникам вдалося показати справжнє шоу.

 

Відкриття нових імен, інтриги і розслідування, підвищення рівня організації змагань і майстерності пілотів, які беруть в них участь - все це зробило сезон 2017 справді незабутнім для фанатів цього виду спорту. 


Перший рядок рейтингу минає займає Кремец Сергій (Київ), всього на 50 очок від нього відстав Віталій Нікіфоров (Харків), замикає переможну трійцю - Максим Міллер (Київ).

 

Технічна підтримка команди пілота Нікіфірова Віталія, який виступає під №89 на автомобілі BMW M3E92 під час змагань цього чемпіонату, здійснювалася компанією MSI. Автомобіль під час змагань перебував під надійним захистом завдяки високопродуктивної маслу REKTOL SAE 10W-60 HP.

Компанія REKTOL є технічним партнером безлічі різних спортивних команд по всьому світу.

 

Для тих, хто хоче дізнатися більше про дріфтінге в Україні: https://www.driftukraine.com/

 

Дрифт або дрифтинг, так що ж це таке?

Для людини, який перший раз чує ці слова, напевно не зрозуміло, про що мова. Постараємося доступно пояснити що це таке, а так само історію появи дріфтингу.

Drift - техніка проходження поворотів і вид автоспорту, що характеризуються проходженням поворотів з навмисним зривом провідної осі і прохід в керованому заносі на максимально можливій для утримання на трасі кута швидкості, що вимагають від автомобіля наявність задньої ведуще-ковзної осі (можна також виконувати на повному приводі).
У більшості випадків використання такого замету є не найшвидшим способом проходження поворотів, але досить ефектним і видовищним, завдяки чому змагання з цього виду автоспорту завжди приваблюють багато глядачів. Також використовується термін «керований занос» і зустрічається слово «дрифтинг», якщо пояснити це явища технічною мовою, то Дрифт - це проходження поворотів на спеціалізованій трасі за допомогою керованого заносу автомобіля. Оцінюються такі показники: кут проходження занесення, кількість диму видається тертям шин, синхронність повторення траєкторії руху в парних заїздах. Для участі в цьому виді автоспорту, буде потрібно автомобіль із заднім приводом і тренування, тренування і ще раз тренування. Змагання повинні проводитися на асфальті.

Трохи про історію дріфтингу в Україні .... Чи не офіційно, перша федерація дріфтингу в Україні, виникла в 2008му році тоді ж і був проведений перший чемпіонат з дрифту в нашій країні. Поступово, за 8 років, з'явилися кілька федерацій на Україні, найбільша з яких є Вінницька Федерація дрифтингу і Драг рейсингу (VFDD), під егідою якої і проводиться Офіційний Чемпіонат України з дрифтингу.

За підтримки Федерації Автоспорту України (ФАУ), в 2013 році був створений комітет дрифтингу в Української Автомобільної федерації, тому 2013й, можна вважати роком, коли дрифт в Україні став офіційним спортивним заходом.

Чемпіонат України з дрифту, складається з 4-х етапів в великих містах країни за сумарними підсумками яких і визначається чемпіон України з дрифтингу. Дрифт в Києві зазвичай проходить на автодромі «Чайка», часто це фінальний етап чемпіонату, де і зав'язується сама захоплююча битва і підводяться підсумки. Але не менш цікавий дрифт в Одесі, як найбільш відвідуваний і теплий етап чемпіонату. Море і сонце - один з приємних бонусів як для глядачів, так і пілотів. Етап дріфту в Вінниці, проходить на території аеродрому Калинівка, який знаходиться недалеко від Вінниці, ну а дрифт у Львові, часто ставати відкриттям чемпіонату, поспішають на нього і чекають з нетерпінням багато, тому що після «зимової сплячки», всім хочеться знову побачити це неймовірне видовище і відчути запах паленої гуми.