msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

«WIX-FILTRON» виробляє повітряні фільтри, паливні фільтри, масляні фільтри, салонні фільтри, гідравлічні фільтри, фільтри систем охолодження, осушувачі повітря і фільтри промислового призначення під двома брендами WIX і FILTRON для спецтехніки, мотоциклів, легкових автомобілів, вантажних автомобілів і камер порошкового фарбування.

Бренд WIX налічує понад 6500 різних позицій в асортименті і є надійним і перевіреним «конвеєрним» постачальником фільтрів для таких фірм, як: Case, New Holland, Caterpillar, Freightliner, Agco, Bombardier, Hydac, John Deere, Massey-Ferguson, Nissan Industrial, Waukesha, Yale.

Асортимент бренду FILTRON налічує близько 1800 типів фільтрів. Для конвеєрного складання поставляються таким фірмам, як «Aston Martin», «Lotus», «Ford», «Volkswagen», «Seat», «GM», «Fiat», «Land Rover», «MG Rover».

Продукція FILTRON - це широкий асортимент фільтрів і фільтруючих елементів високого класу для моторизації, промислових машин і устаткування. Підтвердженням достоїнств вироблених фільтрів є той факт, що вони завоювали визнання серед найбільших виробників автомобілів і встановлюються в даний час в багатьох типах автомобілів в якості штатного оснащення, і пропонуються в сервісах як авторизовані запасні частини. Процес виробництва фільтрів проходить в умовах, контрольованих Системою забезпечення якості, що відповідає вимогам міжнародних норм ISO / TS 16949 та ISO 14001, щo дає нашим клієнтам гарантію високої якості продукції, а нам - задоволення від задоволення наших клієнтів.

Широкий спектр новітніх лабораторних досліджень і випробувань при виробництві, дозволяє точно визначити експлуатаційні характеристики, вироблених фільтрів. Висока якість, контроль за яким здійснюється представниками AFFINA GROUP відповідно до норм TQM (Total Quality Management), підтверджено міжнародними нормами стандартів ISO / TS 16949 та ISO 14001, що дозволило стати партнером провідних концернів: FORD, VOLKSWAGEN, FIAT, GENERAL MOTORS, SUZUKI , LDV, CHEVROLET, ASTON MARTIN, LOTUS. Фільтра компанії FILTRON можна підібрати практично для будь-якої марки автомобіля європейського, азіатського чи американського виробництва.

Повітряні фільтри FILTRON

Завданням повітряних фільтрів є уловлювання таких твердих частинок, як мінеральна пил, сажа і органічні залишки, зважених в повітрі, всмоктуваному двигуном. Завдяки прогресу в області конструювання фільтрів і використовуваних фільтруючих матеріалів вироблені в даний час повітряні фільтри досягають ефективності фільтрації забруднень на рівні 99,9% для часток розміром всього кілька мікронів.Беручи до уваги той факт, що двигуни внутрішнього згоряння споживають в процесі згоряння величезна кількість повітря (в середньому бл. 10м³ повітря на 1 літр палива), фільтри при такій високій ефективності фільтрації повинні разом з тим характеризуватися низьким опором потоку, а також високою поглинальною здатністю по відношенню до забруднень.Завдяки таким якостям можна продовжити інтервали між замінами фільтрів. Повітряні фільтри, які використовуються в даний час в моторизації, мають різну конструкцію і виготовляються з різних, оптимально підібраних матеріалів. Спільною рисою для всіх них є те, що вони завжди складаються з роз'ємного корпусу і змінного фільтруючого елемента. 

Паливні фільтри

Паливні фільтри затримують забруднення, що містяться в бензині або дизельному паливі, і навіть застосовуються в системах LPG, ефективно оберігаючи високоточні елементи паливної системи двигунів внутрішнього згоряння від швидкого зносу.

Ці палива містять забруднення, що утворюються в процесі виробництва, а також при дистрибуції. Пил, іржа з ​​внутрішніх стінок баків, вода, а також живуть в ній мікроорганізми можуть викликати швидкий знос форсунок, насосів або клапанів регуляторів тиску, наявних в сучасних двигунахТому в кожній паливній системі є фільтри, оптимально пристосовані до вимог двигуна, якості палива, а також передбачаються умовами експлуатації. Вимоги, що пред'являються до фільтрів, дуже високі. У сучасних двигунах потрібне вловлювання забруднень розміром близько 3-5 мк з ефективністю понад 90%. Для того, щоб виконати ці вимоги, у багатьох випадках встановлюють в паливній системі кілька фільтрів. При цьому, на відміну від фільтрування масла, при фільтруванні палива відсутні клапани типу бай-пас, пропускають потік палива, коли фільтри вже забиті, оскільки обов'язковим є умова, щоб у камеру згоряння потрапляло тільки чисте паливо. Таким чином, краще, якщо двигун зупиниться через відсутність палива (забитих фільтрів), ніж якщо він повинен буде працювати, харчуючись неочищеним паливом. 

Фільтри салону

Фільтри салону, звані також кабіни фільтрами, очищають повітря, який після всмоктування його безпосередньо з простору над дорожнім полотном нагнітається через систему вентиляції або кондиціонування в пасажирську кабіну автомобіля. Більшість вироблених в даний час автомобілів має серед свого штатного обладнання такі фільтри, оскільки їх наявність розглядається не як синонім розкоші, а, перш за все, як вимога, що пред'являється до безпеки. Швидко виникає відчуття втоми, сінної нежить, слёзоотделеніе або утруднення дихання надають різко негативний вплив на реакцію водіїв і можуть являти собою реальну загрозу безпеці дорожнього руху. Такі симптоми часто викликаються забрудненнями, проникаючими разом з повітрям, всмоктуваним в кабіну автомобіля. 

Концентрація окремих видів забруднень повітря залежить від багатьох чинників - зокрема, від пори року, погодних умов, навантаження від місцевої промисловості, а також від інтенсивності дорожнього руху. У кабінах автомобілів, що не оснащених протипилових фільтрів, запиленість повітря може до шести разів перевищувати концентрацію пилу в зовнішньому повітрі, оскільки при включеній припливної повітряної вентиляції кабіна діє як Пилоосадителі

Межі розмірів частинок забруднень, присутніх в атмосферному повітрі

Фільтри охолоджуючей рідини

Фільтри охолоджуючої рідини використовуються у великих дизельних двигунах вантажних автомобілів і споживчих машин. За своєю конструкцією вони нагадують нерозбірні фільтри «spin - on». Ці фільтри функціонують в системі охолодження двигуна в якості обвідних фільтрів, через які проходить тільки невелика частина рідини, що охолоджує двигун. Основним завданням цих фільтрів є фільтрування охолоджуючої рідини і ефективне уловлювання твердих забруднень.Фільтруюча перегородка, виготовлена ​​зі спеціальних фільтрувальних матеріалів, ефективно затримує пил, продукти корозії, а також шлами, які утворюються в результаті розкладання речовин, що оберігають систему охолодження від осадження каменю, корозії і прискореної ерозії внаслідок кавітації.

У більшості фільтрів охолоджуючої рідини є спеціальні брикети, що містять активні речовини - інгібітори корозії, які, поступово вступаючи в охолоджуючу рідину, заповнюють рівень розкладаються під час експлуатації добавок, підтримуючи на постійному високому рівні теплопровідність рідини, а також її нтікоррозіонние і антікавітаціонной властивості.

Масляні фільтри

Системи маслоснабжения двигунів внутрішнього згоряння предсталяют собою замкнуті системи, в яких масло є речовиною, змащує і охолоджуючим рухомі елементи. Крім того, воно вимиває і переміщує всілякі зважені в ньому речовини, які проникають з камери згоряння, а також утворюються в процесі абразивного зносу взаємодіючих частин двигуна. Ці забруднення ефективно затримуються у фільтрах, що становлять важливий елемент системи маслоснабжения в кожному двигуні внутрішнього згоряння. Однак слід підкреслити, що ці фільтри не здатні зупинити розкладання масла, яке є незворотнім хімічним процесом, тому незалежно від того, які масляні фільтри ми встановимо в нашому автомобілі, ми повинні міняти масло відповідно до вказівок виробника автомобіля (а разом з ним - і фільтри ). Масляні фільтри мають різну конструкцію і в залежності від типу двигуна можуть істотно відрізнятися один від одного як з точки зору пристрої, так і принципу дії.

Фільтри промислового призначення

Надзвичайно різнорідну групу становлять фільтри, які використовуються в промислових установках. У загальному і цілому вони служать для відділення твердих частинок від рідин або рідин від газів. З процесами фільтрації можна зіткнутися практично у всіх галузях сучасної промисловості, в яких має місце потік рідин або сипучих матеріалів. Використовувані як для здійснення технологічних процесів, так і для поліпшення умов праці, а також охорони навколишнього середовища в широкому сенсі цього слова, перебірчасті фільтри знайшли широке застосування в пилоуловлюючих і вентиляційних установках, а також в системах кондиціонування повітря.Спеціальні фільтраційні системи часто пристосовані до безперервної роботи з використанням автоматизованих обслуговуючих систем - самоочищення фільтрів, наприклад, шляхом тимчасової зміни напрямку потоку на протилежне або вібрації.

 Специфічні вимоги, що пред'являються до цієї групи фільтрів, привели до того, що їх проектують практично для конкретного застосування, оптимально підбираючи як конструкцію, так і фільтруючі матеріали.

Гідравлічні фільтри

Фільтри гідравлічного масла є важливим елементом гідравлічних систем, використовуваних як в автотранспортній галузі, так і поза нею. Гідравлічні системи часто працюють у важких умовах і піддаються екстремальним навантаженням, причому від них потрібна висока надійність. Виконання цих вимог залежить від підтримки як хороших властивостей масла, так і міцності окремих елементів системи (насосів, клапанів, ущільнень, приводів і ін.), Що піддаються впливу високого двленія, стирання і ерозії, викликаної наявністю явища кавітації.

Фільтри ідравліческого масла являють собою змінні фільтруючі елементи, поміщені в роз'ємний корпус, або фільтри типу «spin-on». Залежно від вимог гідравлічної системи вони містять фільтруючі перегородки, виготовлені з металевої сітки (низька еффктівності фільтрації, можливість регенерації) або зі спеціальних фільтруючих матеріалів, посилених металевими сітками (висока ефективність фільтрації і стійкість до перепадів тиску).