msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

ПЕРЕЙТИ В ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Антифризи SINTEC - це високотехнологічний продукт, результат клопіткої роботи фахівців компанії над вдосконаленням рецептури і технологій.

Завдяки наявності власного науково-випробувального підрозділу забезпечується постійне впровадження передових технологій і новітніх розробок.

 Власна акредитована випробувальна лабораторія (атестат акредитації № РОСС RU. 0001. 21 НТ 47) здійснює строгий контроль якості продукції, що випускається на кожному етапі виробництва. Лабораторія оснащена найсучаснішим аналітичним обладнанням, включаючи 15 стендів для випробування корозійної дії на метали по ГОСТ 28084 і двоконтурний циркуляційний стенд для визначення корозії кавітації антифризів по ASTM D 2570.

Антифризи SINTEC відповідають міжнародним вимогам і стандартам, що підтверджується наявністю сертифікатів відповідності ISO 9001: 2008, ISO / TS 16949: 2002, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001, а також отриманням допусків від провідних автовиробників - VOLKSWAGEN, MAN, VOLVO, ВАЗ, КАМАЗ та ін.

 Антифризи SINTEC можуть експлуатуватися в будь-яких автомобілях, у всіх кліматичних умовах.

Асортимент охолоджуючих рідин представлений всіх типів:

- Традиційні (мінеральні з силікатами)

- Гібридні (з органічними і неорганічними присадками)

- Продукція, за технологією OAT (Organic Acid Technology) - технології органічних кислот (т.зв. "карбоксилатні")

- Новітній лобрідний антифриз (біполярна технологія виробництва - ОАТ з додаванням силікатів)

 Всі охолоджуючі рідини "SINTEC" володіють повним переліком властивостей, які притаманні якісним антифризам:

- Високої теплоємністю і теплопровідністю (ефективне відведення тепла)

- Низькими температурами початку кристалізації і замерзання (безпечна експлуатація автомобіля практично при будь-якій мінусовій температурі повітря)

- Високою температурою кипіння і теплотою випаровування (нормальна робота двигуна в літній час)

- Високою температурою займання (пожежна безпека при використанні)

- Малої в'язкістю, особливо при низьких температурах (висока ускладнює циркуляцію і знижує теплопередачу)

 - Малою піноутворюваністю (при великій знижується теплопередача, можливий перегрів двигуна і утворення парових або повітряних пробок)

- Низькою корозійною активністю (цей показник є одним з вирішальних при оцінці якості охолоджуючої рідини)

- інертність до гумових шлангів, ущільнювачій і полімерів

- не утворюють відкладень в системі охолодження

- Зберігають фізико-механічні властивості при роботі і зберіганні

- Не шкідливі для здоров'я людини і навколишнього сереsintlux
довища

Антифриз "LUX" G12

"LUX" G12- це повністю Карбоксилатний

антифриз, виготовлений по Технології

Органічних Кислот (ОАТ). Він не

містить в своєму складі амінів, нітритів,

боратов, фосфатів і силікатів. Має

допуски-схвалення автозаводів "АвтоВАЗ",

"КАМАЗ" і ряду інших автовиробників.

Термін служби охолоджуючих рідин

даного типу забезпечує до 250 000

кілометрів пробігу. Антифриз надійно

захищає від електрохімічної корозії і

кавітації. Сумісний з усіма основними

видами гуми та полімерними

матеріалами. "LUX" повністю відповідає

класифікації VW TL 774-D Type G12.

Колір рідини - червоно-помаранчовий

 Антифриз "PREMIUM" G12+

"PREMIUM" G12 + - це модернізований Карбоксилатнийsintprem

антифриз із збільшеним терміном служби, виготовлений по Технології Органічних Кислот (ОАТ). Виготовлений із застосуванням синергетичної композиції солей карбонових кислот з додатковим введенням інгібіторів корозії міді. Відрізняється високим коефіцієнтом теплопередачі, тому що не покриває всю поверхню захисним шаром, а утворює найтоншу захисну плівку тільки в місцях початку корозії. Забезпечує збалансований захист системи охолодження при екстремальних температурних умовах. Абсолютно безпечний для іноземних і вітчизняних автомобілів, тому що не містить нітритів, амінів, фосфатів, боратів і силікатів. Не містить присадок, які осідають на стінках внутрішньої порожнини системи охолодження, тим самим забезпечуючи пропускну здатність каналів радіатора і зберігаючи необхідний тепловідвід. У цій охолоджуючої рідини використовуються органічні інгібітори корозії які практично не руйнуються. Має допуски-схвалення Volkswagen, MAN, АвтоВАЗ і ін. Автовиробників. Антифриз "PREMIUM" рекомендований для всіх основних типів чавунних і алюмінієвих двигунів і розрахований на 250 000 км пробігу. "PREMIUM" G12 + повністю відповідає класифікації VW TL 774-D / F Type G12 +. За своїми експлуатаційними властивостями антифриз істотно перевершує традиційні та аналогічні охолоджуючі рідини.Колір рідини - малиновий.

Антифриз "UNLIMITED" G12++

"UNLIMITED" G12 ++ - це єдиний вироблений в Росіїsintunlim

лобрідний антифриз (Lobrid coolants), виготовлений за новітньою біполярної технології, що об'єднує в собі переваги карбоксилатного і мінеральної технологій. Інгібітори нового покоління утворюють надтонку захисну плівку на поверхні матеріалів системи охолодження і витрачаються тільки в разі виникнення вогнищ корозії. Тому їх можна назвати невитратними інгібіторами корозії. Охолоджуюча рідина "UNLIMITED" G12 ++ містить в складі органічні кислоти і силікати.Силікати витрачаються на утворення захисної антикорозійної плівки, а карбонові складові захищають тільки ті місця, де може початися корозія, протягом усього терміну експлуатації двигуна. Високоефективні інгібітори тривалої дії забезпечують збалансовану захист при екстремальних умовах. Антифриз

усуває причини можливих протікань радіатора, засмічення термостата і поломки водяного насоса. Принциповою відмінністю даного антифризу від всіх існуючих охолоджуючих рідин є необмежений термін служби (при заливці в новий двигун).

  Антифриз "UNLIMITED" G12 ++ має допуски-схвалення Volkswagen VW TL 774-G Type G12 ++. Призначений для всіх основних типів двигунів. Допускається змішування з мінеральними сілікатсодержащімі охолоджуючими рідинами типу G11 і карбоксилатного охолоджуючими рідинами типу G12 і G12 +.

  Колір рідини - фіолетовий.

Антифризы "UNIVERSAL", "EURO", "ULTRA", "GOLD" G11 (S11)

sintunsinteursintultsintgold

Охолоджуючі рідини "UNIVERSAL", "EURO", "ULTRA", "GOLD" G11 - це модернізовані силікатні антифризи (Mineral coolants), не містять в своєму складі нітритів і амінів, які при взаємодії один з одним можуть утворювати канцерогенні речовини. Ці антифризи сумісні з усіма якісними силікатними охолоджуючими рідинами. Відповідно до вимог заводів-виробників автотехніки охолоджуючі рідини даного типу повинні забезпечувати від 30 000 до 60 000 кілометрів пробігу.

 Однак завдяки застосуванню новітнього збалансованого пакету присадок, що володіє високою стійкістю до окислення при контакті з різними металами, нам вдалося збільшити термін експлуатації силікатних антифризів "SINTEC" до 100 000 - 120 000 км.

Колір рідини:

"UNIVERSAL" - синій;

"EURO" - зелений;

"ULTRA" - червоний;

"GOLD" - жовтий.

Sintec ТОСОЛ ОЖ-40

Універсальна високоякісна охолоджуюча рідина.sintoj40

Температура замерзання -40 ° С.

Пакет миючих, антикорозійних і змащувальних присадок запобігає появі накипу і корозії в системі охолодження і забезпечує нормальний тепловий режим роботи двигуна.Можна використовувати в якості теплоносія в місцевих системах опалення.Не містить нітритів і амінів, має підвищений термін експлуатації. Робочий діапазон температур - від -40 ° С до +115 ° С.

 Має допуск Міжвідомчої комісії з допуску до виробництва і застосування палив, масел, мастил і спеціальних рідин при Держстандарті РФ № 3423/962.

Фізико-хімічні параметри тосола

Щільність при 20 ° C, г / см3 1,075

Температура початку кристалізації, ° C -40

Лужність, см3 13,5

Водневий показник (рН) 7,8

 Колір синій

  

Sintec ТОСОЛ ОЖ-65

Універсальна високоякісна охолоджуюча рідина.sintoj65

Температура замерзання -65 ° С.

Пакет миючих, антикорозійних і змащувальних присадок запобігаєпояві накипу і корозії в системі охолодження і забезпечує нормальнийтепловий режим роботи двигуна.

Можна використовувати в якості теплоносія в місцевих системахопалення.

Не містить нітритів і амінів, має підвищений термін експлуатації.

Робочий діапазон температур від -65 ° С до + 110 ° С.

Фізико-хімічні параметри тосола

  Щільність при 20 ° C, г / см3 1,089

Температура початку кристалізації, ° C -65

Лужність, см3 14,6

 Водневий показник (рН) 7,9

 Колір синій