msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

msi-filterlogo

«MSI FILTER» власна торгова марка нашої компанії, під брендом якої сьогодні представлені фільтри для транспортних засобів комерційного призначення ГАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ, МАЗ, КрАЗ, БелАЗ, УРАЛ, FIAT, FORD, IVECO, MAN, MB, OPEL, PEUGEOT, RENAULT , VOLKSWAGEN, VOLVO, FAW, автобусів Богдан, Ікарус, ПАЗ, MAN, легкових автомобілів ВАЗ, Москвич, ЗАЗ, Daewoo, Chevrolet. Поряд з автомобільною номенклатурою широко представлені фільтри і фільтроелементи для сільськогосподарської техніки (комбайни Дон, Полісся, Кубань, Нива, трактора Т-150, Т-40, ДТ-75, Т-130, Т-170, Т-330, ККС-8 , РКМ-4, РКМ-6, МТЗ-80, ЛТЗ-155).

Торгова марка «MSI FILTER» почала своє існування в 2005 році як спеціалізований напрямок фільтрів і фільтруючих елементів для легкової техніки вітчизняного та імпортного виробництва, найбільш масово представленої на українському ринку. Пізніше асортимент продукції «MSI FILTER» розширився до сегмента вантажних автомобілів і сільгосптехніки. У 2007 році продукція «MSI FILTER» була удостоєна премії в номінації «Краща продукція третього тисячоліття» на всеукраїнському конкурсі якості для товарів народного споживання.

Продукція відрізняється високою якістю і розумними цінами; у виробництві використовуються сучасні технології, автоматизовані технологічні лінії, спеціалізоване обладнання, високоякісні комплектуючі та папір німецького виробництва. Фільтри сертифіковані в Україні (УкрСЕПРО). Продукція має низку безсумнівних переваг в порівнянні з аналогічними показниками продукції:

● Застосовується фільтрувальна папір виробництва H & V (Німеччина) та інших провідних світових виробників.

Набагато більша в порівнянні з іншими марками фільтрів площа фільтруючої поверхні, що забезпечує більший термін служби фільтра

● Використовується фільтрувальна папір з характеристиками, що забезпечують задану тонкість відсіву при збереженні необхідної пропускної спроможності

● Відповідність високим технічним вимогам споживачів