msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

Luberfiner 4

Одним з найстаріших і найавторитетніших виробників фільтрів в вантажному секторі є компанія LUBERFINER, чия історія сходить до 1936 року і починається з оснащення гоночних автомобілів. Після успішного освоєння лінійки фільтрів для легкових автомобілів, компанія розширює виробничу гаму також і фільтрами для вантажної техніки. З тих пір і до сьогоднішнього дня LUBERFINER є одним зі світових лідерів у виробництві фільтрів для сільгосптехніки і вантажних автомобілів.

У 1979 р тм LUBERFINER увійшла до складу американської компанії Champion Laboratories Inc., що є одним з найбільших світових виробників запчастин для вантажної техніки. За свою довгу історію бренд LUBERFINER відмінно зарекомендував себе на американському ринку, який пред'являє надзвичайно високі вимоги до якості запчастин для вантажівок та спецтехніки. Саме це відкрило шлях LUBERFINER на світові ринки.

Філософія компанії LUBERFINER в реченні продукції високої якості, розробленої, спроектованої і виготовленої на підставі вимог виробників двигунів і техніки за оригінальними специфікаціями.

Мабуть, найбільш красномовним свідченням ефективності та якості продукції, є багаторічний досвід і налагоджені поставки фільтрів на конвеєри для первинної комплектації спецтехніки та вантажних автомобілів найбільших виробників: Cummins Inc., Caterpillar, CAT, VOLVO, KOMATSU, AAF International, Detroit Diesel, Ford Motor Company , General Motors, Volkswagen, Siemens і багатьох інших.

На сьогодні фільтри LUBER-FINER випускаються в широкому асортименті, що дозволяє задовольнити вимогам найсучаснішою і вимогливою техніки. Поєднання високих технічних і експлуатаційних характеристик є одним з ключових переваг фільтрів LUBERFINER. Продукція виробляється тільки з фільтрувального паперу найвищої якості від провідних світових виробників.

У фільтрах LUBERFINER застосовується принцип об'ємної фільтрації і процес виробництва починається з надання виробнику фільтрувального паперу технічних характеристик і параметрів, яких необхідно досягти, щоб виготовити папір для конкретного фільтра. Наступним етапом папір піддається просочення різними складами і смолами, які і складають ноу-хау виробника. Цим компанія вигідно відрізняється від багатьох інших виробників, які пропонують готові рішення фільтрів під різні автомобілі.

Компанія не зупиняється на досягнутому і постійно продовжує пошук нових рішень, технологій і ноу-хау в своєму виробництві. Так, компанія впровадила нову конструкцію повітряних фільтрів, що в сукупності з іншими рішеннями призвело до відсіву 99,9% забруднень і до 20-30% збільшеного резерву грязеємність в порівнянні з іншими фільтрами, що істотно підвищує їх експлуатаційний ресурс.

Компанія LUBERFINER гарантує, що всі виготовлені фільтри не мають дефектів. У разі відмови двигуна або обладнання, безпосередньо викликаного доведеним дефектом фільтра LUBERFINER, який був встановлений належним чином і використовувався протягом рекомендованого виробником двигуна або обладнання інтервалу технічного обслуговування, LUBERFINER відновить двигун або обладнання до стану, еквівалентного до поломки.

MSI - офіційний дистриб'ютор продукції LUBERFINER.

luberfiner 2