msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

laazlogo 2021 Иконки ТМ Ливны

АТ «АВТОАГРЕГАТ» - РОЗРОБНИК, ВИРОБНИК І ПОСТАЧАЛЬНИК ФІЛЬТРІВ НА КОНВЕЄРИ АВТОЗАВОДІВ

Це сучасне підприємство з 80-ти річним досвідом проектування та виробництва фільтрів тм «ЛІВНИ» для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, екскаваторів, тракторів, комбайнів, компресорів газових станцій, сільськогосподарської техніки, суднових дизелів та іншої техніки.

Генеральним дилером і представником тм «Лівни» в Україні є компанія MSI, яка успішно представляє продукцію АТ «Автоагрегат» у всіх регіонах України з 2001 року.

Laaz 3

Основним і пріоритетним напрямком підприємства є постачання продукції на головні конвеєри моторних заводів і підприємств з виробництва автомобілів, тракторів, комбайнів. Основними споживачами виробленої підприємством продукції є підприємства: ВАТ «КамАЗ», ВАТ «АвтоВАЗ», ВАТ «Автомобільний завод «Урал», ВАТ ПО«Алтайський моторний завод», ТОВ "Комбайновий завод «Ростсільмаш», ВАТ «Ярославський моторний завод», ВАТ «Мінський моторний завод», ВАТ «Красноярський комбайновий завод», «Волгоградський тракторний завод», ВАТ «Промтрактор», АМО «ЗІЛ», ТОВ «Комерційний автомобіль-група ГАЗ», ВАТ «ГОМСЕЛЬМАШ», ВАТ «Ульяновський моторний завод», ВАТ «Волгоградський моторний завод», «БелАЗ», ПТЗ «Кіровець», і інші автомобільні та тракторні заводи, технічні центри сервісу перерахованих підприємств. З 2003 року «Автоагрегат» поставляє фільтруючі елементи очистки повітря на конвеєр «FORD MOTOR COMPANY ZAO»

Номенклатура продукції, що випускається тм «Лівни», постійно збільшується і в даний час вона становить понад 500 найменувань.  

Випуск такої номенклатури стало можливим завдяки наявним виробничим потужностям, високотехнологічному імпортному обладнанню та злагодженій роботі технічних служб підприємства. Процес виробництва продукції включає в себе різноманітні операції: зі штампування, зварювання, складання, фарбування, механічної обробки металів різанням, гальванопокриття та ін. Зросла за останні роки конкуренція на ринку автокомпонентів пред'являє жорсткі вимоги до якості продукції, її зовнішнім виглядом і іншим характеристикам. Застосування у виробництві високоякісної фільтрувального паперу і клеїв імпортного виробництва, а також розробок фахівців підприємства дозволяє виробляти продукцію високої якості. Проводиться контроль всіх технологічних параметрів в процесі виробництва, продукція піддається 100% перевірці як на герметичність, так і за зовнішнім виглядом. На підприємстві діє відділ стандартизації та управління якістю, група внутрішнього аудиту системи якості. У 2003 році підприємство було сертифіковане за системою менеджменту якості по ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001: 2000)

LaazВикористовуючи фільтри тм «ЛІВНИ», Ваша техніка отримає:


- Якість конвеєрної комплектації
- Гарантію працездатності виробу протягом усього терміну експлуатації
- Високий ступінь очищення завдяки високоякісним фільтрувальним
матеріалами
- Максимальний захист двигуна від забруднення
- Збільшений ресурс експлуатації
- Скорочення витрат палива і масла
- Оптимальне співвідношення ціни і якості

Висока якість продукції тм «ЛІВНИ» підтверджують незалежні тести, за результатами яких фільтри, виробництва АТ «Автоагрегат», визнані кращими в своєму класі. Продукція відповідає жорстким технічним вимогам моторовиробників, сертифікована і рекомендована до експлуатації експертами «НАМИ», значно перевершує за якістю аналоги

АТ «Автоагрегат» - потужне підприємство, що займає площу більше 25 га, 1800 робітників і службовців забезпечують безперебійну роботу підприємства, 240 з них - це інженерно-технічний персонал, який професійно керує виробництвом, розробляє і в короткі терміни впроваджує зразки нової продукції. Підприємство займає лідируюче місце розробника стандартів і технічних новинок в області фільтрації на території Росії і СНД. На території підприємства діє митний термінал і представництво торгово-промислової палати РФ.

Laaz 1Laaz 2Laaz 3Laaz