msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

ksm-proteclogo

Компанія-виробник новітніх і традиційних мастильних матеріалів, в якій працюють досвідчені в хімічній і нафтохімічній промисловості інженерно-технічні та наукові працівники, член Європейського Інституту Пластичних Мастил ELGI. Володіє сучасним виробничим комплексом, науково-технічним центром, атестованої УкрСЕПРО лабораторією, системою управління якістю за ISO 9001, великим, постійно поповнюється числом допусків і схвалень виробників оригінального устаткування на продукцію, що випускається.

Основою виробничої потужності ТОВ "КСМ ПРОТЕК" є технологічні установки з виробництва масел і пластичних мастил.  

Компанія KSM PROTEC активно співпрацює з постачальниками базових масел з Росії, Білорусії та інших країн СНД. Базові масла III, IV і V гр. надходять на завод від провідних світових виробників. Присадки і добавки для виробництва мастильних матеріалів поставляються кращими американськими і європейськими компаніями. Будь-яка сировина купується KSM PROTEC тільки у того постачальника, який може забезпечити необхідну якість.Такими компаніями, наприклад, є всесвітньовідомі постачальники присадок до мастильних матеріалів, які володіють дослідницькими центрами в США, Англії та інших країнах і виробничою базою в Європі, Америці. Ці компанії випускають повний спектр присадок для палив і мастильних матеріалів з найбільш прийнятним співвідношенням «ціна - якість».

На базі центральної заводської лабораторії проводяться роботи по створенню нових продуктів, оптимізації існуючих рецептур і технологічних процесів. Фахівці компанії, активно співпрацюючи з науковими центрами та обмінюючись досвідом з передовими світовими виробниками готової продукції та сировинних компонентів, успішно розробляють і впроваджують у виробництво різні мастильні матеріали. Атестована лабораторія заводу забезпечується новим аналітичним обладнанням, яке дозволяє розширити спектр контрольованих показників якості продукції та доповнити його низкою випробувань, передбачених стандартами ГОСТ, ASTM, ISO і DIN.

KSM1KSM2KSM3KSM4KSM5