msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

Каталог продукції

 

Костромський завод «Автофільтр» (торгова марка «Костромський фільтр») понад 50 років виробляє фільтри і фільтруючі елементи для автомобільних двигунів.

 

Продукція розроблена за участю фахівців і по конструкторської документації моторних заводів.

Якість фільтрації забезпечується застосуванням фільтрувального паперу фірми Hollingsworth & Vose J.C.Binzer (Німеччина).

Надійна робота забезпечена міцним внутрішнім металевим каркасом з антикорозійним покриттям.

Прямі поставки на конвеєри ЯМЗ, МАЗ, ВАТ «Промтрактор». Більше 20 років фільтруючі елементи поставляються на конвеєр МАЗ.

Надійність підтверджена досвідом експлуатації протягом багатьох років.

Регулярні випробування в лабораторіях ЯМЗ.

Постійні випробування і сертифікація в НАМИ. 

Як же розвивався завод:
  • 1947р. лютий - створення підприємства.
  • 1956р. - освоєно випуск фільтруючих елементів тонкого очищення палива для дизельних двигунів ЯМЗ спільно з фахівцями Ярославського моторного заводу. З того часу і по сьогоднішній день «Автофільтр» здійснює поставки на складальний конвеєр ВАТ «Автодизель» (ЯМЗ).
  • 1957р. - розпочато випуск фільтруючих елементів очищення масла.
  • 1961р. - був створений конвеєр для виробництва унікального фільтруючого елемента з деревної муки, розробленого інженерами ЯМЗ. За сьогоднішній день він користується заслуженим попитом як на території РФ, так і в ряді країн СНД, і проводиться тільки на підприємстві «Автофільтр».
  • 2004р. - Офіційним дилером і представником тм "Костромський фільтр" в Україні є ТОВ фірма ЕМ-ЕС-АЙ.

  • 2006р. - була проведена модернізація виробництва відповідно до сучасних вимог до технології виробництва і якості фільтруючих елементів. Розроблено новий фірмовий стиль і торгова марка «Костромський фільтр».
  • 2011р. - почався другий етап модернізації та розвитку виробництва, що триває до теперішнього часу. Встановлено і встановлюється нове обладнання для виробництва суцільнометалевих фільтрів.
  • 2012г.- розроблена технологія виготовлення фільтрів в пластикових корпусах.
  • 2014р. - цех виробництва суцільнометалевих фільтрів доукомплектован новим обладнанням контролю якості, розширені «вузькі місця» виробничого ланцюжка. Цех вийшов на планові виробничі потужності.
  • На сьогоднішній день весь виробничий цикл оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє виготовляти фільтри і фільтруючі елементи високої і стабільної якості.