msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

donaldsonlogo

Компанія Donaldson була створена в 1915 р в США, і з моменту свого заснування стає великим розробником і виробником фільтрів, зайнявши лідируюче місце в області виробництва високоякісних систем фільтрації для двигунів автомобільної промисловості, сільгосптехніки, а так само для промислових двигунів і агрегатів.

Основна діяльність компанії Donaldson спрямована на виробництво широкого спектру високоякісних повітряних, масляних, паливних, гідравлічних, трансмісійних фільтрів і систем фільтрації для вантажних автомобілів, автобусів, сільгосп- і позашляхової техніки, для техніки оборонної промисловості та авіації.

Компанія Donaldson є постачальником оригінальної продукції на складальні конвеєри всесвітньо відомих фірм автомобілебудування і сільгосптехніки: John Deere, Ford, MAN, General Motors, Scania, Mack, Volvo, Nissan, Mitsubishi, Hino, CAT, CASE, Peterbilt, Freightliner, Kubota, Kenworth, Hitachi, МТЗ. Запорука успіху Donaldson в роботі з цими компаніями - розробка і поставка високоефективного, надійного, економічного і легкого у використанні оригінального устаткування і систем фільтрації. Вся продукція концерну Donaldson сертифікована за системою якості ISO 9002.


Столітній досвід компанії Donaldson зводиться сьогодні в один принцип, який став основоположним в її діяльності - забезпечення всього світового парку вантажних автомобілів, автобусів і сільгосптехніки надійної продукцією безсумнівного якості. Постійний пошук і розробка нових технологічних рішень, їх впровадження у виробництво фільтрів з використанням сучасних матеріалів, підвищують ефективність використання продукції, оптимізуючи роботу двигуна і захищаючи його навіть в найважчих умовах експлуатації.

 


Donaldson - новатор і виробник оригінального обладнання. Вся продукція має торговий знак Donaldson або знак ОЕМ.

foto Donaldson Filters 2