msi.ua

+38 (057) 7 142 061
+38 (057) 7 142 104
 +38 (050) 401 96 66
Зателефонуйте мені

Вхід для клієнтів

0
грн. Products at cart Products at cart x

adblue logo1

Пропонуємо AdBlue®, виробництва азотного комбінату Grupa Azoty Pulawy (Польща), для використання в легкових автомобілях, вантажному транспорті та автобусах, сільськогосподарській і будівельній техніці .

Доступні на складі IBC контейнери ємністю 1000л, в каністрах 10л и 20л. У нас вигідно купити рідину AdBlue®, яка є завжди в наявності на складі в Харкові, в зручній для Вас тарі або в обмін на Вашу ємність. Швидко доставимо по місту та Харківській області.   

adblue photo

Засіб AUS 32 «AdBlue®»
Реагент «AdBlue» використовується в якості додаткової робочої рідини в дизельних двигунах, оснащених селективним каталітичним перетворювачем (SCR). Технологія SCR застосовується для зниження токсичності вихлопів автомобіля, що потрібно для досягнення стандартів Євро-4 і Євро-5, Євро-6, які жорстко обмежують вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.

Реагент «AdBlue» дозволяє не тільки захищати навколишнє середовище від негативного впливу вихлопних газів, а й економити. При використанні технології SCR оптимізується робота двигуна, а значить, кількість палива, яке споживається при русі, зменшується. В середньому витрати палива з використанням SCR менше на 5% в порівнянні з відповідними витратами без цієї технології.


Авторські права на товарний знак «AdBlue®» належать Асоціація Автомобільної Промисловості Німеччини (Verband der Automobilindustrie). Контроль якості виробництва і збуту рідини «AdBlue®» визначаються стандартом ISO 22241-1 / 2. Основна ліцензія VDA видається тільки компаніям-виробникам рідини.

AdBlue® це зареєстрована торгова марка продукту AUS 32 (Водний розчин сечовини, 32.5%). Авторські права на AdBlue® належать Асоціації Автомобільної Промисловості Німеччини (VDA).

Оригінальний продукт «AdBlue®», що випускається відповідно до стандарту ISO 22241, виробник якого пройшов повномасштабний аудит VDA, гарантує Вам якісне та безперебійне функціонування системи SCR протягом тривалого терміну!

adblue logo2